Räni KV OÜ on elamukinnisvara arenduse ja igat liiki kinnisvara vahendusega tegelev ettevõte.

Eesmärgiks on pakkuda oma klientidele rahuldustpakkuvaid kodusid ja sobilikke äripindasid. Näiteks pakume  koduvahetuse kliendipõhiseid lahendusi. Samuti konsulteerime investeerimiskorterite võimaluste, üüri ja tasuvuse teemadel.

Alustasime 2016. aastal Tartu Ränilinna planeerimise ja projekteerimistöödega. Ehitustöödega alustasime 2017. aastal mil valmis ka meie esimene kolmekümne korteriga maja aadressil Laseri 6.

Oleme Ränilinnas seadnud eesmärgiks pakkuda terviklikku meeldivat elukeskkonda. Elmute puhul väärtustame lisaks majade välisilmele läbimõeldud kasutajasõbralikke siseplaneeringuid ja kvaliteeti. Kvaliteedi all mõistame, et majade välisviimistlusmaterjalid on kauakestvad ja ülalpidamine soodne ning siseviimistluses eelistame naturaalseid ja kauakestvaid lihtsasti hooldatavaid materjale. Samuti on tähtsal kohal energiatõhusus ja kaasaegsed lahendused. Oleme alati püüdnud arvestada klientide erisoovide ja vajadustega. Esimese nelja aasta jooksul oleme klientidele üle andund üle 500 uue kodu Ränilinnas ja Karlovas Siili tänaval.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele rahuldustpakkuvaid energiasäästlikke kodusid.

Meie pühendunud kollektiiv jätkab Ränilinna arendamist – peagi alustame lisaks elamuarendusele Ränilinna keskuse ja ärikvartali arhitektuurivõistluse korraldamisega ning seejärel ehitusega. Samuti jätkame Karlovas Siili/Rebase tänaval pilkupüüdva Jõekaare elamukvartali arendusega.

Olete alati oodatud kinnisvara müüma, ostma ja üürima!